Kariéra

Mistr/mistrová ve strojní výrobě

Potřebujete novou jiskru v kariéře? Hledáte pracovní příležitost u stabilního zaměstnavatele? Společnost GASO spol. s r.o. hledá vhodné kandidáty na pracovní pozici mistr/mistrová ve strojní výrobě. Staňte se součástí našeho týmu!

Požadujeme:

  • výuční list v oboru zámečník/SŠ technického směru – strojní zaměření
  • praxe s vedením kolektivu, více jak 5 podřízenými v oboru obrábění kovů
  • zkušenosti s plánováním a řízením výroby zakázkového typu
  • znalost klasické technologie obrábění kovů
  • komunikativnost, zodpovědnost, preciznost, flexibilita, spolehlivost
  • orientace na cíl, silná osobnost
  • ŘP sk. B

Náplň práce

  • vedení kolektivu na dílně
  • zajišťování plynulé výroby
  • zodpovědnost za dodržování technologických postupů
  • zodpovědnost za dodržování bezpečnostních pravidel
  • dodržování standardů kvality
  • operativní řešení problémů ve výrobě

Nabízíme

  • řízení procesu výroby
  • finanční ohodnocení respektující schopnosti a dovednosti
  • zaměstnání v dlouhodobě prosperující firmě
  • příjemné pracovní prostředí
  • systém odborného vzdělávání
  • nástup možný dle dohody
gaso_lovo_kariera

Zámečník, svářeč, pomocný dělník

Potřebujete novou jiskru v kariéře? Hledáte pracovní příležitost u stabilního zaměstnavatele? Společnost GASO spol. s r.o. hledá vhodné kandidáty na pracovní pozice Zámečník, svářeč, pomocný dělník. Staňte se součástí našeho týmu!

Požadujeme

  • výuční list v oboru
  • schopnost samostatné práce
  • komunikativnost, zodpovědnost, preciznost, flexibilitu, spolehlivost

Nabízíme

  • nástup možný ihned
gaso_lovo_kariera-svarec